سفارش تبلیغ
صبا
   RSS  |   خانه |   شناسنامه |   پست الکترونیک |  پارسی بلاگ
اوقات شرعی

مسیحیت تبشیری شیعه را هدف گرفته است - اسلام چیست؟

مسیحیت تبشیری شیعه را هدف گرفته است (پنج شنبه 90/12/18 ساعت 12:1 صبح)

 

 

به گزارش خبرنگار قدس، حجة الاسلام و المسلمین محمد کاشانی، دبیر و عضو هیأت علمی رشته تخصصی مسیحیت و مدیر مدرسه تخصصی فرق و ادیان قم، در نشست روشهای تبلیغ از سلسله نشستهای ادیان و عرفانهای نوظهور که صبح دیروز در مجتمع آموزش عالی المصطفی مشهد برگزار شد، گفت: امروز جریانی در تمام کره زمین وجود دارد که آتشی را دارد بر جامعه بشری شعله ور می کند. این جریانهای افراطی در درون جامعه مسلمانان در قالب گروه وهابیت، در دین یهود در پوشش صهیونیست و در بین کسانی که خدا را قبول ندارند، در هیبت شیطان پرستان دست به رفتارهای خشونت آمیز می زنند.

مسیحیت تبشیری از دل آمریکا بیرون آمد

حجة الاسلام کاشانی ادامه داد: یک جریان افراطی در تمام این کره خاکی رشد کرده که هر جای از شهر را بشکافیم، آتش این شعله را در زیر زمین به وضوح ملاحظه می کنیم . یک جریان افراطی، خشن و نفرت انگیز از درون مسیحیت به نام مسیح برخاسته است، اما به کام سردمداران غربی است و این ها مشغول تبشیر مسیحیت در سرتاسر کره زمین شده اند و یکی از این نقاط که بیشتر به آن توجه شده، کشورهای اسلامی یا منطقه خاورمیانه است.
وی خاطرنشان کرد: این جریان از آمریکا رشد کرده است، یعنی این مسیحیت کاملا رنگ و بوی دلار می دهد و مسیحیت واتیکانی نیست، اما این مسیحیتی که امروزه دارد رشد می کند؛ مسیحیت فرانسه و انگلیس و سایر کشورها نیست و مشخصا مسیحیتی افراطی می باشد که به وهابیتی شبیه است؛ یعنی اگر بخواهیم مشخصه های این ها را کنار یکدیگر بگذاریم، کاملاً شبیه هم هستند فقط یک فرق با هم دارند و آن این است که مسیحیت آمریکایی پول و قدرت نظامی بیشتری داشته و هالیوود در اختیارش است.
این استاد دانشگاه تاکید کرد: مسیحیت سه فرقه اصلی کاتولیک، پروتستان و ارتدکس دارد، اما این مسیحیتی که امروز در حال تبلیغ است، اغلب از تفکر و گرایشهای پروتستان محسوب می شود؛ اما باید در نظر گرفت که چه گرایش هایی در حال تبلیغ هستند. تفکر هزاره گرا، آخرالزمانی و یا مسیحیان صهیونیستی معتقدند؛ ما مقدمات جنگ پایانی برای بشریت را فراهم می کنیم و در نهایت سیطره مسیحیان صهیونیستی بر کره خاکی فراگیر خواهد شد.
وی با بیان این که این جریان، تفکر و نهضت یکی از جریانهای پر قدرت در میان مسیحیان تبشیری است، تصریح کرد: این تفکر برای خود مانیفستی را طراحی کرده است و مسیحیت تبشیری در این مانیفست پیوند عمیقی با اسرائیل برقرار کرده اند، زیرا مانیفست آنها شامل بازگشت یهود به سرزمین فلسطین، برپایی دولت بنی اسرائیل در این منطقه می شود.

مسیحیت تبشیری شیعه را نشانه رفته است

کاشانی اظهار داشت: جریان مسیحیت با نقشه و هدف به کشورهای منطقه ورود پیدا کرده است، بنابراین نباید تردید کرد که اگر طلاب کشورهای منطقه تأخیر کنند کشور آنان از دست خواهد رفت.
وی با یادآوری این که مبلغان مسیحی بر روی مذهب اهل سنت نیز سرمایه گذاری می کنند، گفت: بیشتر فعالیتها و سرمایه گذاری کلان و برنامه ریزی مسیحیان بر روی شیعیان است و این اتفاقی است که در ایران هم رخ داده است، همانند جریان بهایت که در مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز و سایر شهرهای دیگر رشده پیدا کرده است.
کاشانی عنوان داشت: امروز در کشورهای اسلامی مسیحیت به لاهوت انجیل بشارت می دهند و نشریه هایی دارند که ماهانه 42 میلیون تیراژ آن است و به 185زبان دنیا ترجمه می شود. اگر امروز طلاب برای منطقه و شهر خود کاری انجام ندهند، فردا دیر است، زیرا تا بخواهیم شناخت پیدا کنیم و آماده شویم کار ما ثمره ای نخواهد داشت، زیرا مسیحیت با تمام قوای خود آمده است.
حمله شبکه های ماهواره ای به اسلام
این استاد دانشگاه گفت: درگذشته مبلغ مسیحی مهاجرت می کرد و حداکثر هزار نفر را مسیحی می نمود، اما امروز در کشورهای منطقه 90 درصد مردم ماهواره دارند. در حال حاضر چهار کانال مسیحیت به زبان فارسی در این زمینه فعالیت می کنند.
وی با بیان این موضوع که در گذشته شناخت مسیحیت و وسایل ارتباط جمعی وجود نداشت و اگر می خواستیم مسیحیت را بشناسیم، زمینه هایی فراهم نبود، متذکر شد: با وجود این علمای آن زمان- نزدیک به 150 سال قبل 70 کتاب در رد یک کتاب مسیحیت نوشتند، اما امروز ده ها و صدها کتاب، سایت و شبکه برای مسیحیت تبلیغ می کنند، اما اقدامی از سوی مسلمانان و تشیع انجام نمی گیرد.
وی با عنوان این که در 90 درصد خانه های مخاطبان شبکه های ماهواره ای امروز مسیحیت کلیسا زده است، بیان کرد: امروز در عرصه اینترنت بیش از دو هزار سایت و وبلاگ فقط به زبان فارسی برای کشورهای فارسی زبان وجود داشته و تبلیغ می کنند، البته این جدای از سایت هایی است که به زبانهای دیگر در حال تبلیغ هستند.

استفاده از خرافه
کاشانی گفت: برخی از گروه های مبلغ مسیحی برای خود کراماتی قائل هستند و می گویند، ما می توانیم حتی با زبان فرشته ها سخن بگوییم و یا به زبان یکی از قبایل کشف شده در جنگلهای آمازون صحبت کنیم؛ به عنوان مثال مجری یکی از شبکه های مسیحی در حال اجرای برنامه ادعا می کند که یکی از بینندگان خود را شفا داده است و او خود را دارای قدرت عطیه خداوندی می داند.
وی در ادامه ابراز تأسف کرد: برخی از جوامع مسلمان متأسفانه خرافه گرا هستند و واقعا سخنان این افراد را باور می کنند و این ناشی از قدرت تلقین بالای مبلغان مسیحی است و همچنین به افرادی که تلقین می دهند، او را به یک برده تبدیلش می کنند تا بدون مزد و حقوقی تبلیغ مسیحیت کند.
این استاد دانشگاه با بیان این که بحث زن و خشونت در اسلام، شخصیت پیامبر(ص)، تناقضات در قرآن، بحث تاریخ اسلامی پنج شببه اصلی مسیحیت نسبت به اسلام است و با اشاره به این که عده ای از افراد که یک سری شبهات از قبیل مسائلی که بیشتر در خصوص حقوق زنان نسبت به اسلام دارند، افزود: در کتاب مقدس مسیحیت آمده است «اگر شخصی دختر خود را به کنیزی بفروشد، باید در سال هفتم آزاد کند»، و در جای دیگر می گوید « در میان هزار مرد، می توان یک مرد خوب یافت اما در میان زنان یک زن خوب یافت نمی شود»، در مسیحیت حجاب وجود دارد و آیاتی نیز در این خصوص ذکر شده و می گوید «اگر زنی سر خود را نمی پوشاند، پس اصلا موهای خود را بچیند، اگر برای زن شرم آور است که موهای خود را بچیند، آن ها را بپوشاند».
وی در ادامه اشاره کرد: در مسیحیت باید زنان ساکت باشند، زیرا اول آدم آفریده شد و بعد حوا و اگر زنی در کلیسا پرسش و حرفی دارد، باید در خانه از همسرش بپرسد و حق ندارد آن را از راهب کلیسا سؤال کند، زیرا در بخشی از متن کتاب مقدس آمده «زنان شما در کلیسا خاموش باشند و حرف زدن آنان جایز نیست»، این درحالی است که امروز ملاحظه می کنیم که در کلیسا رقص مختلط و آواز خوانی وجود دارد؛ این ها دیانت نیست، بلکه فریب است و امروز مبلغان مسیحیت به بهانه دین و به کام خودشان از مسیحیت سوء استفاده می کنند.
کاشانی متذکر شد: یکی دیگر از حملاتی که علیه اسلام از جانب آنان صورت می گیرد آن است که می گویند، اسلام دین خشونت است و با خشونت گسترش پیدا کرده است. در خصوص جهاد در اسلام آمده است «بجنگید به کسی که به شما حمله کرده ولی درختها را قطع نکنید و شهر را تخریب نکنید و ...»، اما کتاب مقدس می گوید « از شهرهایی این امت هایی که تو را به ملکیت می دهد، هیچ چیز از دست تو سالم نگذرد».
وی ادامه داد: حجم کتاب مقدس هفت برابر قرآن است، ولی معتقدم که زمانی از قرآن لذت می بریم که کتاب مقدس مسیحیت را خوانده باشیم.
وظایف طلاب در خصوص مسیحیت تبشیری

وی در خصوص وظایف طلاب در خصوص مسیحیت تبشیری گفت: اگر طلاب به یاری خدا بلند شوند، خدا به یاری آنان می آید. طلبه مرزبان حریم تشیع است و وظیفه اش مرزبانی است، اگر این گونه است، در صورتی که دزدی نفوذ کند و پس از ورود غارت کند و کشور را از بین ببرد و اشغال کند، مقصر چه کسی است؟ مسلم است که مقصر مرزبانان هستند.
وی افزود: طلاب باید به مسیحیت شناخت پیدا کنند و آموزش ببینند و روشهای پاتک به حریف را بیاموزند که چیست و وقتی به فنون مسلح شدند، بجنگند و دقیقا همان کاری که حریف ما انجام می دهد، انجام دهند. وی اظهار داشت: اگر طلاب برخیزند، امکان ندارد که نتوانند کاری را انجام ندهند، زیرا وعده خداوند بر یاری مسلمانان است و طلاب نباید به دلیل خالی بودن دست شان از حرکت بایستند زیرا خداوند در قران کریم می فرماید «خدا هیچ قومی را تغییر نمی دهد، مگر خودشان دست به تغییر بزنند».
وی همچنین گفت: سایت ir .ngoic. wwwدارای کتابخانه، مقالات، آموزشکده و تالار گفتگو است و مجموعه کاملی از آن چه که در خصوص مسیحیت نیاز داریم، می باشد. وی همچنین بیان کرد: تمام مراجع تشیع یکی از بزرگ ترین مشکلات جهان تشیع را شیوع مسیحیت می دانند، بنابراین برای رد مسیحیت کمک و حمایت می کنند، البته باید گروه های منسجمی شکل بگیرند.


 • نویسنده: خادم اسلام

 • نظرات دیگران ( )


 • لیست کل یادداشت های این وبلاگ
  چیزی که بدان علم نداری را نپذیر
  لجنپرانی به قصاص در سینمای ایران
  شیعه شدن بانوی آلمانی
  شیعه شدن یک دی جی
  نابغه ای که شهید شد
  اعتراض عریان فمنیستهای اوکراین
  موج ضداسلام جدید در اروپا
  تظاهرات علیه پاپ برای حق سقط جنین!
  [عناوین آرشیوشده]
 •   بازدیدهای این وبلاگ
 • امروز: 10 بازدید
  دیروز: 70 بازدید
  کل بازدیدها: 122235 بازدید
 •   درباره من
 • مسیحیت تبشیری شیعه را هدف گرفته است - اسلام چیست؟
  خادم اسلام
  یک مسلمان گناهکار هستم. محتاج دعای برادران و خواهران مسلمان. شبهات در نت زیاد بود، احساس کردم باید پاسخ داده شوند. دوستان، برایم دعا کنید...
 •   لوگوی وبلاگ من
 • مسیحیت تبشیری شیعه را هدف گرفته است - اسلام چیست؟
 •   فهرست موضوعی یادداشت ها
 • حجاب[13] . مسیحیت[13] . مظلومیت[12] . اسلام[6] . مسیحی[5] . انجیل[4] . تازه مسلمان[4] . بعثت[3] . انحراف[3] . رهیافتگان به اسلام[3] . صدر اسلام[3] . تحریف[3] . تورات[2] . مسلمان[2] . یهودی[2] . مسیحیت تبشیری[2] . مسیح[2] . فرانسه[2] . اشتباه[2] . پاپ[2] . پیامبری . پیامبری حضرت محمّد(ص) . تبلیغ . تثلیث . بم باز,آیت الله حکیم, مفتی, وهابیت, عربستان . بیزانس . انجیل متی . حسین . حسین بن علی . حضرت محمد . حقانیت اسلام . حقیقت . حواریون . خدا . دنیاپرستی . دی جی . ذکر خدا . رتبه سه رقمی کنکور . رجعت . رسول خدا . رمز موفقیت . المپیادی . امام حسین . امام رضا . امامت . اهریمن . اهورامزدا . ایران . باستان . اسلام هراسی . اسلامستیز . اسلامستیزی . اسناد . آخرالزمان . آرامش . آندره سموئیان . اروپا . استعداد درخشان . اسرائیل . اسرائیلی . فریب . فلسطین . فلسفه احکام . فمنیسم . فمینیسم . قرآن . قرآن کریم . قرون وسطی . مانی . مریم مجدلیه . مزدک . صلیب . طنز . عرب جاهلی . عربستان . عزاداری . عصر جاهلیت . علامه تقی جعفری . عنکبوت . رهیافتگان به اسلام , شان استون , پسر الیور استون, تازه مسلمانان . روم شرقی . زرتشت . ژاکلین . ساسانیان . سقط جنین . سوئد . شبهه . شرک . شعر انتظار , مهدی موعود, آخرالزمان, انتظار, مهدویت . شهوترانی . شهید . شهید علمدار . شهید مطهری . شیعه شدن . مسیحیت, خدا, تصویر, تحریف, هنر . کتاب مقدّس . کشیش . کلیسا . کلیسا,پول مسلمین, وهابیت, مسلمین, مظلومیت . مظلومیت , مسیحیان, توهینات ,اسلام . نماز, کلیسا, مظلومیت, اسلام,مسیحیت . نیرنگ . همجنسبازی . هنر . یهودای اسخریوطی . مسلمان شدن . مسیحی ,اسلام ,مظلومیت . جعل . ترکیه . تصویر .
 •   مطالب بایگانی شده
 • قبل از 9/86
  10/86
  11/86
  بهار 1387
  زمستان 1386
  شهریور 1387
  آذر 1387
  دی 1387
  شهریور 1388
  مهر 1388
  آبان 1388
  آذر 1388
  فروردین 89
  اردیبهشت 89
  خرداد 89
  تیر 89
  شهریور 89
  آبان 89
  اسفند 89
  اردیبهشت 90
  بهمن 90
  اسفند 90
  فروردین 91
 •   اشتراک در خبرنامه
 •  

 •  لینک دوستان من

 • عاشق آسمونی
  .: شهر عشق :.
  نور
  گروه اینترنتی جرقه داتکو
  فقط من برای تو
  دوباره سبز می شویم...
  به دلتنگی هام دست نزن
  دهاتی
  دکتر علی حاجی ستوده - متخصص بیماریهای داخلی
  آوای عشق
  Islam
  دفاعیات یک انقلابی
  پاسخ به شبهات
  نقد مسیحیت
  نقد آیین زرتشت
  ماه به خون نشسته
  کشیش سابق
  خاطرات شهدا
  حجاب، persian girls، عکس دختر ایرانی، آزادی حج
  کتاب مقدّس(مسیحی واقعی)
  امام نقی
  نقد آتئیسم
 •  لوگوی دوستان من